do powiększania penisa – prawdziwe opinie, jak to zrobić – składniki

żelu zwiększa prącia. Przeznaczony dla mężczyzn, którzy mają problemy w życiu seksualnym. Przy jego pomocy, poprawy jakości i czasu trwania czynności seksualnych. Suplement pomaga czerpać dużo przyjemności z seksu jako człowieka i jego partnera.

Co jest lekarstwem –

kompozycja zawiera tylko z naturalnych składników. Połączenie zasobów opracowane przez Radę Południowej Afryki naukowców badających strukturę narządów płciowych u mężczyzn z negroidalnej wyścigu. Efekt

żelu osiąga się przez rośliny:

 • orzechy aguaje – daje elastyczność skóry penisa, zwiększyć jego ciała jamistych;
 • lagenariya – promuje wzrost męskich narządów, zwiększa działanie innych składników

  11 2  do powiększania penisa  prawdziwe opinie, jak to zrobić  składniki

  kompozycji;

 • Imbir – ma regenerujący wpływ na zdrowie mężczyzn;
 • orzechy

 • Cola – zwiększenie siły i pożądania seksualnego, przedłużyć stosunek płciowy;
 • zioło Horny Goat jest afrodyzjakiem, który zwiększa rozmiar penisa, poprawia jakość spermy;
 • allicyny jest przeciwbakteryjny elementem związku, który zwiększa moc
 • Ginkgo biloba normalizuje lokalne krążenie krwi;
 • kwasu mlekowego wpływają na strukturę skóry męskiego narządu.

Preparat zawiera wyciąg z Ginkgo biloba.

Substancje pomocnicze – oczyszczona woda, gliceryna, mentol. Dają potrzebną strukturę żelu, podwajając swoją skuteczność. Paczka jest rura z tworzywa sztucznego o pojemności 50 ml. przechowywać dodatek jest potrzebne w ciemnym miejscu w temperaturze poniżej + 5 do + 25 ° C. Okres ważności – 36 miesięcy od daty produkcji

.

Właściwości –

powiększenie prącia występuje ze względu na złożoność działania składników. Pozytywne efekty:

 • zwiększenie poziomu testosteronu;
 • zwiększenie wielkości prącia – Efekt ten powoduje silny przepływ krwi do ciała;
 • osiągnięcie erekcji licznika;
 • wzmocnienie wytrzymałości mężczyzn podczas intymności;
 • przedłużenie stosunku płciowego;
 • zwiększona wrażliwość na żołędzi prącia
 • możliwość uzyskiwania jasnych orgazmu
 • dając pewność człowieka we własne możliwości.

suplement poprawia życie seksualne mężczyzn i kobiet.

Najlepsze wyniki obserwowano w pełnym zastosowaniu przedmiotu żelu. Na końcu długości penisa zwiększa się 4 cm i szerokości 2 cm

Kto jest producentem

Producent oznacza spółkę „Intertorg”, który znajduje się w Europie. Zapewnia to wytwarzanie żelu i jego dalszemu rozprzestrzenianiu się w

READ  Algonika Maska twarzowa - prawdziwe opinie, jak to zrobić - składniki

całym kraju.

Zalety i wady

Krem ma wiele zalet. Skutki uboczne i przeciwwskazania są nieobecne. Zalety stosowania:

 • naturalny skład
 • badaniach klinicznych;
 • długotrwałego przechowywania wyników
 • minimalne ryzyko alergii;
 • brak środków konserwujących w kompozycji;
 • możliwość zastosowania w dowolnym wieku,
 • nie plami ubrań;
 • poprawę kontroli nad wytryskiem;
 • natychmiastowy efekt.

Przed nałożeniem żelu nie potrzebują zgody lekarza. jest przeciwwskazany u indywidualnych nietolerancji składników struktury, ryzyko rozwoju alergii, chorób naczyń krwionośnych. Jest to spowodowane wpływem pieniądza w obiegu.

Nie można zastosować żel równocześnie z innymi chemikaliami stymulujących.

żelu, która nie jest zalecany do stosowania w przypadku innych stymulujących chemicznych

13 3  do powiększania penisa  prawdziwe opinie, jak to zrobić  składniki

dla mocy. Istnieje możliwość niezgodności składników.

W przypadku zastosowania

przeznaczony jest do rozwiązania problemów intymnej kuli. Jego stosowanie jest skuteczne, gdy:

 • naruszenia aktywności;
 • brak popędu płciowego;
 • krótki stosunek płciowy;
 • zmniejszona wrażliwość prącia;
 • mały rozmiar penisa
 • brak pełnego orgazmu
 • zmęczenie w łóżku.

Użyj żel dla mężczyzn w wieku od 45-50 lat. To zapobiega rozwojowi impotencji poprzez przywrócenie libido, poprawia jakość i częstotliwość aktów seksualnych.

Czy to boli

W przypadku braku efektów ubocznych, prawdopodobieństwo szkody z narzędziami minimalne. Aby zapobiec alergii przed użyciem, żel musi być sprawdzone. Mała ilość jest stosowany w przegubie lub łokieć. Jeśli po 30 minutach dyskomfort, zaczerwienienie lub swędzenie są nieobecne, mogą być stosowane.

Dane dotyczące przedawkowania środków są dostępne. Ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych jest zmniejszona przy użyciu żelu ściśle według instrukcji. Stosując więcej niż dwa razy dziennie może powodować swędzenie skóry, podrażnienia, trwałą erekcję. Z tego powodu nie zaleca się przekraczać miesięczne tempo wykorzystania suplementu.

Jak korzystać z narzędzia

zaleca się stosować na penisa podczas erekcji lub kilka minut przed stosunkiem. Sposób użycia: stosować 2-3 ml nakłada się na skórę penisa. W tym czasie do absorpcji prędkości konieczne jest, aby ruchy masażu. Jest to możliwe do zaufania partnera. Ta metoda aplikacji zwiększy libido i ustawi odpowiedni nastrój. Przygotowano prącia mogą prezerwatyw. Składniki kompozycji nie naruszyć integralność produktu. Em>

żel. – 1 miesiąc

READ  Predstalicin z gruczołu krokowego - Gdzie kupić najtaniej, jak to działa?

Żel nanoszono raz dziennie. Aby powiększyć penisa jest stosowany codziennie. Kurs wynosi 1 miesiąc. W końcu trzeba zrobić przerwę na 2-3 tygodnie.

Rozwód czy prawda: skuteczność żelu

Badania kliniczne wykazały następujące efekty pozytywne z:

 1. 1st tygodni. Ci osiągnąć stabilną erekcję. powiększenie penisa na 1-1,5 patrz
 2. 2. tygodnia. Zwiększyć wytrzymałość. Zwiększona wrażliwość na penis. Penis jest wydłużona przez 2-2,5 patrz
 3. 3 tydzień. Penis rośnie do 4 cm i zagęszcza. Wytrzymałość mężczyzn w łóżku wzrasta.
 4. 4-te tygodni. Pojawienie się pewności siebie, przypływ energii. Płeć staje się bardziej wydłużony. Wysoki poziom przyjemności z bliskości w obu partnerów.

W trakcie badań, pozytywne wyniki stwierdzono u ponad 95% mężczyzn. Efekty uboczne były nieobecne.

Opinie ekspertów –

9 2  do powiększania penisa  prawdziwe opinie, jak to zrobić  składniki

niezbędna dla mężczyzn w każdym wieku. Po 45 latach zmniejszone libido, zmniejszenie testosteronu, opracowanie pierwszych naruszeń potencji. Dla mężczyzn w tym wieku pokazuje pozytywne wyniki po miesiącu stosowania. Żel młodych chłopaków pomaga przezwyciężyć lęk przed seksem, aby odpocząć. Główną zasadą jest, aby nie używać funkcji więcej niż raz dziennie. W przeciwnym razie może pojawić się bolesny wzwód, utrzymujące się po zamknięciu.

Nesterow A. P. urolog

Ja polecam żel do klientów, którzy mają problemy w łóżku. Efekt jest widoczny od pierwszej aplikacji. Po 2-3 tygodniach, ich życie seksualne poprawia. jest organizacją non-chirurgiczne sposoby powiększania penisa. W wyniku zastosowania przebieg prącia żelu rosnąć przez 2-4 cm

Lagutenko N.V., lekarz-sexologist

Prawdziwe opinie mężczyzn

Postanowiliśmy urozmaicić życie intymne. Pierwsza aplikacja pozytywnego efektu nie jest odczuwalny. W tydzień później, orgazm stał jaśniejsze, a penis jest bardziej wrażliwy. Pod koniec kursu mój penis wzrosła 3 cm I teraz zrobił sobie przerwę w użyciu żelu, ale na pewno go użyć ponownie.

Dmitry, 35 lat

W ostatnich czasach stało się kolejne niewypały w seksie. Przeczytaniu opinii w internecie, postanowiłem spróbować. W pierwszym dniu, płci trwało nieco dłużej niż zwykle, a ja postanowiłem wziąć cały przebieg aplikacji. Na koniec zauważył, że z powrotem libido, potencja został przywrócony, a ja stałem się silniejszy w łóżku. życie seksualne stało się regularne. Po pierwszym roku, kolejny miesiąc minął, a wynik nie zniknął.

READ  SkinVitalis - oficjalna strona, kup teraz, opinie, cena

Vladimir, 47 lat

Koszt

Cena narzędzia jest określona przez jego dostawcę. Zazwyczaj żel jest około dwóch tysięcy les. Cena ta jest deklarowana przez producenta i podlegają ewentualnej zniżki. Przy stosowaniu koszt może wzrosnąć ze względu na koszty transportu. Usługi kurierskie są dodatkowo płatne.

Koszt żelu jest jednolity dla wszystkich krajów WNP. Wzrost cen znacznie podczas zamawiania dostaw z innego kraju. To jest najbardziej korzystna do złożenia zamówienia na stronach internetowych Europen dostawców. To skraca czas dostawy

Jak kupić opłacalne

Na oficjalnej stronie producenta żelu są często przechowywane rabaty i promocje. W tym czasie, narzędzie można kupić tylko za ….. Cena może ulec zmianie w gestii dostawcy. Aby kupić żel dyskontowane, codziennie musimy zobaczyć na stronie internetowej producenta.

sprzedaje

Jak rozpoznać fałszywe

pierwotny produkt jest rura z tworzywa sztucznego koloru czarnego z nadrukowanym nazwą żelu. Musi określić datę produkcji, trwałości i warunki przechowywania. Wynikiem stosowania przy widoczne z pierwszej aplikacji. Aby zakupić potrzebne tylko na oficjalnej stronie dostawcy. Zakup w innych sklepach internetowych zwiększa ryzyko otrzymania sfałszowane.

Anonymous zamawiania i dostawy

Zamawianie towarów jest anonimowe. Więcej prywatności mogą dokonywać płatności osobiście kurierowi. Produkt występuje w ciemnym opakowaniu, aby zobaczyć, co jest w nim, jest niemożliwe. Kurier jest informowany tylko o ilości trzeba.

Aplikacja całkowicie bezpieczne, aby odroczyć do jego nabycia nie jest konieczne. Żel likwiduje problemy w sferze seksualnej. Odpowiednie dla par, które chcą eksperymentowania w łóżku. Dla przekonań w korzyściach płynących z żelu, można przeczytać opinie online lub poprosić o radę od urologa.

admin

Next Post

Maral Gel Polska - oficjalna strona, kup teraz, opinie, cena

wt Paź 22 , 2019
objawy obniżonej potencji są powolne wznoszenie, krótki stosunek płciowy i brak przyciągania do partnera. dysfunkcja erekcji może rozwijać na tle stresu, chorób dróg oddechowych i układu wydzielania wewnętrznego, w związku z wiekiem po 50-60 lat. Zwykle na tle ogólnego starzenia. Ale każdy człowiek chce pozostać aktywni seksualnie aż on jest […]
Maral Gel Polska - oficjalna strona, kup teraz, opinie, cena